Dostava je besplatna na narudžbe veće od 0 HRK.

 Adresa za zamjenu ili povrat robe: Zajo Hrvatska, Vlaška 78, 10000 ZagrebCroatia

 Kontakt: croatia@zajo.net, +38 514 572 323

Logo Zajo Menu
 

Gdje kupiti

Izaberite lokaciju

Trgovina Adresa Telefon Email Web
ZAJO - PODNIKOVÁ PREDAJŇA ulica 29. Augusta, Galanta +421 915 390 713 zajo@zajo.net  
Zajo Štrb. Pleso Szentiványho 11, Vysoké Tatry - Štrbské Pleso +421 905 204 048 s.pleso@zajo.net  
Zajo L.Mikuláš OC Liptov Kamenne pole 4449/3, Liptovsky Mikuláš +421 905 186 348 l.mikulas@zajo.net  
Zajo Poprad Nám.SV. Egídia 112, Poprad +421 908 785 048 poprad@zajo.net  
Zajo Martin Jilemnického 11453/63B, Martin +421 917 871 749 martin@zajo.net  
Zajo Žilina Vojtecha Spanyola 1a, Žilina 1 +421 905 801 392 zilina@zajo.net  
ZAJO Banská Bystrica 29. augusta 6189/37, Bánska Bystrica +421 918 750 920 b.bystrica@zajo.net  
Zajo Bratislava - Bory Mall Lamac 6780, Bratislava +421 918 748 717 borrymall@zajo.net  
Zajo Bratislava - III Veže Bajkalská 9/A, Bratislava – Nové Mesto +421 918 948 226 triveze@zajo.net  
Zajo Brno Dornych 510/38, Brno +420 702 131 699 brno@zajo.net  
   

Služba za korisnike +38 514 572 323